Уест Хам стигна до точка в Хъдърсфийлд

Късен гол на Фелипе Андерсон донесе точката на Уест Хам при гостуването на Хъдърсфийлд. Срещата завърши 1:1 и остави “териерите” в зоната на изпадащите с актив от седем точки.

Домакините започнаха отлично и поведоха още в шестата минута с попадение на Алекс Причард. Това бе едва второто попадение за тима у дома от началото на сезона. Хъдърсфийлд след това загуби Крис Лов поради контузия, като германския халф бе изнесен със съмнения за извадено рамо. Уест Хам имаше предимство през второто полувреме, а в 74-ата минута Фелипе Андерсон изравни.

ХЪДЪРСФИЙЛД - УЕСТ ХАМ 1:1
1:0 - Причард (6)