Спас Делев резерва при победа на Погон

Националът Спас Делев влезе като резерва за Погон при победата у дома в Шчечин с 2:1 над Легия Варшава в двубой от 15-ия кръг на полската Екстракласа. Нападателят се появи в игра в 61-ата минута, като замени Себастиян Ковалчик при резултат 1:0 за тима си след гола на Камил Дригаш в 11-ата минута.
Четвърт час след появата на Делев на терена Погон удвои аванса си с гол на Звонимир Кожул. Гостите от столицата все пак стигнаха до почетен гол в самия край на мача, като негов автор стана Андре Мартинс. С успеха Погон вече е шести с 22 точки, като толкова имат и Висла Краков и Корона Киелце, но те са с мач по-малко. Легия пък е трети с 26, а лидер е Лехия Гданск с 28.