Акрапович с два гола за ветераните на Локо (Пд)

Ветераните на Локомотив (Пловдив) и Анталияспор Фанатик Тур направиха зрелищно 5:5 в приятелска среща на Лаута. Двата тима се срещнаха днес на централния терен, а попаденията за пловдивчани реализираха Бруно Акрапович (2), Любомир Бурнарски (2) и Любомир Корадов.
Резултатът беше открит от старши треньора на представителния отбор Бруно Акрапович в 13-та минута. Любомир Корадов успя да покачи седем минути по-късно на 2:0. Анталияспор не се предаде и в 23-та минута гостите стигнаха до дузпа, която бе спасена. В ответната атака "небесносините" стигнаха също до наказателен удар. Рейд на Бруно Акрапович бе спрян от защитник на противника с цената на нарушение.
Зад топката застана Георги Фиданов, който стреля встрани от целта. Анталияспор изравни за 2:2 след два бързи гола в 27-та и 30-та, но в 33-та Бруно Акрапович върна преднината на Локомотив за 3:2. В началото на втората част "червено-белите" изравниха отново за 3:3, а Любомир Бурнарски бе точен за 4:3.
Последва нова размяна на голове за 5:4, а голмайстор за Локомотив отново бе Бурнарски. Крайното 5:5 бе оформено три минути преди края. Двата отбора не пропуснаха да си разменят подаръци и да си направят обща снимка. В периода 23-25 ноември Локомотив ще върне визитата на Анталияспор.