Манолев: Играем добре, но е трудно срещу толкова затворен противник

Опитният футболист на ЦСКА-София Станислав Манолев не се съгласи с мнението, че отборът е победил трудно Витоша Бистрица. “Червените” надвиха съперника с 3:0 в първия мач от 15-ия кръг на Първа лига, като попаденията паднаха в последните 11 минути.

“През първото полувреме просто не вкарахме гол. Това се случи през второто и си взехме мача. Играем добре, създаваме положения, отправяме удари. Когато обаче един отбор като Витоша се затвори в наказателното си поле, е способен да създаде трудности. И на Барселона им е трудно срещу такива съперници.
Ако бяхме вкарали през първото полувреме щеше да стане друг мач. Имахме огромно владеене на топката, те дори отправиха във вратата”, коментира Манолев, който се развесели при припомнянето на думите на треньора Нестор Ел Маестро, че когато той е на терена, ЦСКА не може да загуби.