Руди Гарсия: Тежък и незаслужен резултат

Треньорът на Олимпик Марсилия Руди Гарсия бе силно разочарован след загубата с 1:2 от Лацио в група “Н” на Лига Европа. Това поражение окончателно сложи край на амбициите на финалиста от миналия сезон да продължи напред в турнира. Наставникът определи този резултат като “тежък и незаслужен”.

“Играхме добре и търсехме победата. Невероятно е как Лацио се прибра на почивка при резултат 1:0, това бе напълон незаслужено. Напоследък просто нямаме никакъв късмет и получаваме хаотични голове. В същото време не успяваме да реализираме нашите възможности. Признавам, че в първия мач не бяхме на нужното ниво, но тази вечер всички се раздадоха. Това е тежък и незаслужен резултат. Проблемът бе, че получихме гол още с първия точен удар на съперника през второто полувреме. Вкараха ни след като топката падаше от небето бавно като снежинка. Поздравявам вратаря на Лацио, че ни попречи да вкараме повече попадения. Истината е, че не бяхме елиминирани днес, а трябваше да играем по този начин в предишните мачове. Тогава още щяхме да имаме шанс. Сега целта ни е да се класираме за Шампионската лига”, обяви Гарсия.