Очаквайте: Националите по футбол потеглят за Азербайджан за старта на новия турнир FIFA Series

Александър Усик проведе открита тренировка в Манчестър (видео + снимки)

Абсолютният световен шампион в полутежка категория Александър Усик продължава със своята подготовка за предстоящата си битка срещу Тони Белю.

Усик ще зашитава световните си титли на WBC, IBF, WBA, WBO и Ring Magazine срещу Белю на 10 ноември на „Манчестър Арена“ в Манчестър.

Александър Усик влезе в историята след като победи Мурат Гасиев и завюва титлите, печелейки турнира Световни Боксови Супесерии през юли.

Бившият шампион на WBC в полутежка категория Тони Белю вярва, че ще стане първия боксьор победил Усик.

Блестящата си кариера Белю, в която той спечели британската, европейската и световната титла, може да приключи по приказаен начин, ако той победи Усик, преди да се пенсионира.

Срещата между Александър Усик и Тони Белю ще се проведе в Манчестър около 23,00 часа на 10 ноември.