Брандао изригна с хеттрик за дубъла на Лудогорец

Бразилският нападател на Лудогорец Жуниор Брандао изригна с три попадения в мрежата на Струмска слава. Стрелецът бе точен за победата с 3:1 на дубъла на шампионите във Втора лига. Брандао откри резултата в 66-ата минута, след което се развихри допълнително. Голаджията направи 3:0 с точни удари в 85-ата и 87-ата минута.

В последната минута от мача Димитър Петков намали от дузпа и фиксира крайното 3:1 за състава на Радослав Здравков. Така вторият тим на "орлите" отново се върна на победния път, след като преди седмица падна с 0:3 от Кариана (Ерден). Струмска слава пък е само на точка от червената зона в класирането.