Балъков: Някой все едно беше омагьосал футболистите

Наставникът на Етър Красимир Балъков не бе доволен от загубата на тима му с 1:4 от Лудогорец, но все пак смята, че тимът му се е представил на ниво в някои моменти от срещата. Бала смята, че ключовият момент е бил, че търновци не са успели да задържат резултата 1:2 до почивката, като се пошегува, че някой е омагьосал футболистите му.

“Мисля, че 30 минути стояхме добре. Допуснахме елементарни първи голове, но след това също стояхме добре и стигнахме до попадение. Трябваше да задържим до почивката този резултата. Точно товгава обаче ще кажеш, че някой омагьосва моите футболисти - Скерлев два или три пъти се подхлъзва. След това вече Лудогорец се успокои и те като са класен отбор се възползваха. Липсваха ни някои основни защитници, но не можем да отдаваме чак толкова значение на това. Ние можем много по-добре да играем. Не подхождаме с голям респект и притеснение на футболния терен. Когато си компактен винаги можеш да се противопоставиш на Лудогорец. За малко не ни се случи днес. Аз никога не съм казвал, че сме на нивото на лидерите. Ние сме се опитвали да играем добре и ако можем да отмъкнем нещо от тях. Продължаваме по този начин, по който сме играли досега. Футболистите са наясно, че нямаме голям бюджет, но се опитваме да бъдем на ниво. Искам Лудогорец вкъщи за Купата, за да видим дали от третия път ще успеем да ги спрем”, каза Балъков.