Лудогорец взе солидна преднина и обезсмисли реванша с Хебър - на живо от Разград след 4:0

Вихър подчини Академик за 3 минути

Вихър (Славяново) победи Академик (Свищов) с 2:0 в мач от 14-ия кръг на Северозападната Трета лига. Всичко приключи за три минути в началото на двубоя. В 4-ата Йоан Петков стреля с глава в гредата, а Иван Иванов посрещна върналата се на терена топка и я заби в мрежата на гостите. Той се разписа пак след три минути, оползотворявайки извеждащо подаване на Петков.

В оставащото време домакините мачката съперника, но така и не успяха да реализират поне още едно от многобройните си положения. До почивката Дилян Димитров уцели гредата, Константин Генков и голмайсторът Иванов също не вкараха.

През втората част с попадение се разминаха Евгени Систов, Теодор Михайлов и пак Иванов. В 75-ата минута полузащитнкът на домакините Светлин Златарев скъса бедрен мускул.