Спартак (Плевен) с класика срещу Севлиево, вече е на върха с Янтра

Спартак удари с 3:0 в Плевен едноименния тим на град Севлиево в мач от 14-ия кръг на Северозападната Трета лига. Интригата изчезна за 12 минути в края на първото полувреме. В 33-ата Ивайло Иванов подаде на Любомир Тодоров пред празната врата и той откри резултата.

След 8 минути голмайсторът получи топката в центъра на терена и завърши с второ попадение самостоятелния си пробив. Секунди преди почивката Ивайло Раденцов реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу капитана Цветан Петров.

Това бе най-малкото, с което се отърваха гостите. През първото полувреме пропуски направиха голмайсторите Любомир Тодоров и Раденцов. След почивката близо до попадение бяха Тихомир Тодоров, Димитър Димитров и на два пъти Ивайло Иванов. Плевенският вратар Иван Георгиев пък спаси два последователни удара на Альоша Илиев.