Локо (София) не намери пътя към победата срещу десет от Несебър

Отборите на Локомотив (София) и Несебър не успяха да се победят в мача помежду си от 13-ия кръг на Втора лига и срещата завърши без попадения - 0:0. “Железничарите” бяха по-активният тим през целия двубой, но така и не успяха да използват териториалното си предимство. Тимът от столицата игра с човек повече близо половин час, след като Жак Пехливанов получи втори жълт картон, но и това не помогна на Локо.

75 Локомотив (София) - Несебър

През първата част не се случи почти нищо интересно, като домакините бяха по-настъпателни, но така и не стигнаха до чисто положение. В началото на второто полувреме Локо продължи да търси повече гола, но нямаше много идеи как да преодолеят вратаря на гостите Павел Здравков. В 64-ата минута Пехливанов получи второ официално предупреждение, заради което остави тима си с намален състав. Последва още по-сериозен натиск на “железничарите”, но той донесе само опасни далечни удари на Стрхиня Кръстевски и Емил Виячки, които бяха отразени от стража на крайморския тим.

В класирането двата тима поделят местата в средата на таблицата, след като са с по 16 точки и еднаква голова разлика. Повечето отбелязани попадения отреждат на Несебър осма позиция, а Локо е на девето място.

Локомотив (София) - Несебър 0:0