Хебър с нова минимална победа в Трета лига

Пета поредна победа под ръководството на Николай Митов и общо 12-та от началото сезона записа Хебър след минималното 1:0 над гостуващия Беласица. Единствения и победен гол в мача падна в 67-ата минута след фамозно изпълнение на пряк свободен удар от страна на Руслан Иванов, а само преди седмица юношата на Пирин (Бл) донесе победата на Хебър и при гостуването на Пирин (Разлог).

Пазарджиклии пропуснаха няколко добри ситуации преди почивката.На два пъти Георги Недялков стреля опасно с глава, а по веднъж от идентични ситуации не успяха да се разпишат Анди Краев и Мартин Сечков.

След час игра при една контра Запро Динев се откъсна от отбраната на домакините, но стреля в аут.Две минути след това обаче само отличната игра на Петър Дебърлиев спаси Хебър от голяма неприятност.

Стражът на домакините излезе извън наказателното поле и блокира нападател на Беласица. Малко преди края на два пъти пропусна да затвори мача за домакините.