Нова грешна стъпка за Арда във Втора лига

Отборите на Поморие и Арда (Кърджали) завършиха при резултат 1:1 в среща от 13-ия кръг на Втора професионална лига. Попаденията в сблъсъка реализираха Живко Петков (8’) и Венцислав Христов (61’).

Двубоят започна отлично за домакините, като тимът поведе още в 8-ата минута чрез Живко Петков. През втората част обаче гостите от Кърджали стигнаха до точката, след като Венцислав Христов се разписа в 61-ата минута.

До края на срещата нито домакините, нито футболистите на Стойчо Стоев успяха да стигнат до нов гол и битката завърши при резултат 1:1.

Отборът на Арда се намира на четвърто място, но вече на 13 точки от първото място. Поморие е на пета позиция също с 21 пункта.

ПОМОРИЕ - АРДА 1:1

1:0 Петков (8’)
1:1 Христов (61’)

Стартови състави:

Поморие: 30. Теменлиев, 2. А. Иванов, 10. Расим, 7. Тютюков, 18. Петков, 23. Хаджиев, 17. Христов, 13. Коев, 19. Орачев, 4. Кижев, 11. Казаков

Арда: 1. Караджов, 20. Лозев, 71. Крумов, 3. Сандев, 13. Исуф, 7. Чанев, 8. Илиев, 9. Марчев, 11. Законов, 14. Андонов, 91. Христов

Стадион: “Градски”
Главен съдия: Георги Иванов
Асистенти: Юлиян Тодоров, Станислав Груев