Ферарио Спасов: Футболистите ме видяха в светлина, в която не изглеждам, но това даде резултат

Наставникът на Монтана Ферарио Спасов обяви, че домакинската победа на неговия тим с 2:1 над Литекс е най-трудната от началото на първенството.

“Стигнахме трудно до трите точки, защото отборът на Ловеч игра най-добре от всички гостували тимове. Вкараха гол, имаха още едно положение. Ние също пропуснахме да изравним. Нямаме лесни мачове. Другите отбори играят срещу нас с голямо настроение.

Второто полувреме показахме, че имаме сили и характер да променим нещата, знаехме какво да правим пред вратата на противника и вкарахме два гола. Това бе най-трудната победа, която сме спечелили.

На почивката момчетата ме видяха в светлина, в която не изглеждам. Може би не е правилно, но даде резултат - променихме облика.

Всеки мач трябва да побеждаваме и това е допълнителна тежест за момчетата.

Победихме днес един много достоен и качествен съперник. За мен големият герой беше Иван Михов, който имаше много големи проблеми преди мача, но показа мъжество и игра на ниво.

Има един изявен фаворит в лицето на Царско село и всички останали се опитват да направят така, че да не се чувстват уютно на върха”, каза Спасов.