Юношите на Литекс с класика над Кариана

Класическа победа, постигна отбора на ПФК „Литекс“ – Ловеч над ФК „Кариана“ гр.Ерден с резултат 3:0. Футболната среща започна равностойно, с битка в средата на терен. След наложено превъзходство от отбора домакин, първото полувреме завърши при резултат 2:0 с голове на Мартин Янков и Николай Гечев. През второто полувреме ПФК „Литекс“ продължиха натиска и увенчаха превъзходство си с още един гол, отбелязан след удар от дистанция от Мартин Миленов Димитров. В края на мача гостите пропуснаха да намалят резултата след пропуск от бялата точка. С постигната победа, отбора на ПФК „Литекс“ – Ловеч запази лидерското място в първенството.