Скримов и Вибо Валентия с поражение от Тренто

Националът Тодор Скримов и неговият Тоно Калипо Вибо Валентия претърпяха второ поражение в италианската Суперлига, след като отстъпиха като гости на Итас Диатек Трентино с 0:3 (17:25, 21:25, 23:25) в двубой от четвърти кръг.

Посрещачът се отчете с 9 точки (1 блокада), като бе втори по резултатност. Мохамед ал Хадади приключи с 14 точки. За Тренто над всички бяха Лука Ветори (1 ас) и Урош Ковачевич (1 ас, 1 блокада) с по 16 точки.

Вибо Валентия е на шеста позиция с 5 точки (2 победи, 2 загуби), Тренто е четвърти с 6 точки (3 успеха, 1 поражение).

Следващият двубой за Скримов и съотборниците му излизат срещу Консар Равена, а опонентите им се изправят срещу Лубе и Цветан Соколов. Срещите са на 4 ноември (неделя) от 19;00 ч. б.в.