Тухел наказал Мбапе и Рабио заради "Ел Класико"

Две от големите звезди на Пари Сен Жермен - Килиан Мбапе и Адриен Рабио, изненадващо бяха оставени на скамейката за началото на дербито с Олимпик Марсилия, което столичани спечелиха с 2:0. Решението на Томас Тухел всъщност е било наказание за двамата заради това, че те са закъснели с 25 минути за сбора на отбора преди двубоя. Според "Дейли Мейл" причината за закъснението на Мбапе и Рабио е била, че двамата са гледали голямото дерби на испанския футбол между Барселона и Реал Мадрид, в което каталунците разгромиха своя съперник с 5:1.

И двамата се появиха като резерви през второто полувреме на двубоя с Олимпик. Мбапе дори откри резултата само три минути, след като влезе. В добавеното време Юлиан Драклсер узакони победата на ПСЖ.