100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:7

Нант разби Монпелие за Купата на Лигата (видео)

След две поредни победи в Лига 1, Нант затвърди добрата си форма с успех и в турнира за Купата на Лигата във Франция. “Канарчетата” разгромиха с 3:0 като гост Монпелие и вече са на осминафиналите.

Преди почивката нямаше голове, но в 58-ата минута Калифа Кулибали даде преднина на Нант. В 74-ата Педро Мендеш от домакините получи червен картон и интригата приключи, защото малко по-късно Маджид Уорис вкара втори гол във вратата на Димитри Берто.

Крайния резултат оформи Емилиано Сала в добавеното време. Аржентинецът пропусна дузпа, но при добавката не сбърка.