Нещо невероятно се случи на мач в Русия (видео)

Нещо изключително любопитно и необяснимо се случи в мач от руската Професионална футболна лига - третото ниво на клубния футбол в Русия. В краткото клипче, което ви предлагаме, ще видите как играчът на Волгар - Роман Локтионов, вкарва гол от фаул на Спартак (Владикавказ) в 17-ата минута на срещата.
Шокиращото е, че през 2011 година същият футболист отбелязва напълно идентичен гол във вратата на същия съперник (на същия стадион). И на всичко отгоре - в същата минута. Единствената разлика е, че преди 7 години Волгар печели с 3:0, а сега попадението на Локтионов се оказва решаващо за победата на тима му с 1:0.