Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Клермон Фуут без Кавдански стигна до равенство срещу Брест

Отборът на Клермон Фуут стигна до 2:2 у дома срещу Брест у дома в двубой от френската Лига 2. Българският футболист на домакините Мартин Кавдански беше в групата за мача, но не влезе в игра.

Двубоят започна кошмарно за Клермон Фуут, който допусна два гола в рамките на пет минути между 15-ата и 20-ата. Автори на попаденията станаха Джеси Пи и Матиас Утре. Домакините се вдигнаха на щурм и успяха да намалят в края на първата част чрез Флориан Ай. Четвърт час след подновяването на играта Ай успя да донесе и равенството за тима си. Така Клермон Фуут лиши Брест от рекорд по поредни победи в Лига 2.