Гатузо: Бяхме страхотни

Треньорът на Милан Дженаро Гатузо бе много доволен от успеха с 3:2 над Сампдория. Той засипа с похвали своите играчи, които стигнаха до обрата и до трите точки. Освен това той се извини за поведението си в края на мача, когато нападна четвъртия съдия.

"Искам да се извиня на четвъртия съдия за поведението си в края на мача, знам, че не изглеждаше добре. Не знаех, че той е добавил още 30 секунди. Аз живея за резултатиет и е нормално да има напрежение, след като загубихме последните две срещи. Благодаря на момчетата и на клуба за подкрепата. Исках да видя 11 лъва на терена. Показахме класа и агресия и съм доволен. Стана страхотен мач. Сампдория доста ни затрудни. Не бива да гледаме класирането. Клубът следи всичко и е важно да постигаме целите си. Няма какво да кажа на момчетата. Те винаги се раздават на терена, дори и когато нещата не се получават. Сампдория е силен отбор и дриблира добре, но днес ние бяхме страхотни. Наистина ми хареса представянето на моя отбор по много причини", заяви Гатузо.