Треньорът на Септември: По-класният отбор победи (видео)

Наставникът на Септември (София) Христо Арангелов коментира поражението на тима си с 4:1 от шампиона на България Лудогорец. Въпреки че водиха на почивката с 1:0, столичани допуснаха обрат и инкасираха десета поредна загуба в шампионата.

74 Септември - Лудогорец

“Причини за поражението има доста. Има натрупване на напрежение от липса на резултати. Мисля, че ще излезем от ситуацията. И с ЦСКА играхме добре през първото полувреме, както и с Лудогорец днес. Бяхме разучили Лудогорец. Дублират фланговете и влизат между крайния защитник и централния. Накрая класата си пролича и по-добрият отбор победи. Хубаво е да коментирате първия гол. Имаше нарушение в гръб на Шверчок срещу Стоичков. Съдията имаше странни отсъждания, но така е преценил и значи е прав. Допускаме доста наивни грешки. Стремим се да ги коригираме в тренировъчния процес. Опитваме се да сваляме напрежението през седмицата, защото футболистите имат качествата", коментира Арангелов.