Вихър (Славяново) се отпуши и Трявна го отнесе

Вихър (Славяново) постави точка на мъките пред гола през този сезон и разгроми в Трявна едноименния тим с 5:1. Двубоят е от 13-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Гостите не оставиха никакъв шанс на съперника и дори можеха да го бият с двойно повече, въпреки че бяха без петима контузени.

До средата на първата част пропуски направиха Константин Генков, Иван Иванов и Йоан Петков. Точно Петков даде тон за разгрома с попадението си в 25-ата минута. Изненадващо обаче в началото на втората част вихърци дадоха инициативата на съперника. Опитният Илко Трифонов се възползва и изравни. Това обаче всичко пред вратата на Вихър. Събитията веднага се прехвърлиха пред отсрещната голлиния и резултата не закъсня. Иванов, Светослав Кръстев и Евгени Систов се разписаха по веднъж за 8 минути. Десетина преди края Петков вкара от фаул за 5:1.