Спартак (Плевен) без проблеми в Павликени

Плевенският Спартак разгроми в Павликени едноименния тим с 5:0 в мач от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига. Тотална доминация за гостите през целия двубой. Първата опасност обаче бе пред вратата им, но нападател на домакините я пропусна.

В средата на полувремето капитана Цветан Петров бе фаулиран и Ивайло Раденцов откри резултата от дузпа. Той изработи и второто попадение секунди преди почивката, когато подаде на Ивайло Иванов и нападателя удвои.

В началото на втората част реферът отсъди дузпа за нарушение на Димитър Димитров, но изпълнителят
на Павликени – Цветомир Додуров, не я вкара. Секунди по-късно стана 3:0 след попадението на Любомир Тодоров. В 69-ата минута Раденцов оползотвори пас на Венцислав Миленов и разликата стана 4 гола. Четвърт час преди края юношата Александър Александров оформи окончателното 5:0.