Каляри нанесе шеста поредна загуба на Киево

Тимът на Каляри нанесе шеста поредна загуба на Киево в Серия “А”. Каляри надигра “летящите магаренца” от Верона с 2:1 у дома. В 15-ата минута Жоао Педро центрира от корнер и Леонардо Паволети с глава насочи топката във вратата на Стефано Сорентино. В 59-ата минута Лукас Кастро бе точен за 2:0 с прекрасен далечен изстрел, но не отпразнува попадението, тъй като до лятото на 2018 година бе футболист именно на Киево. Гостите все пак успяха да отбележат гол на утехата, чийто автор бе Мариуш Степински в 79-ата минута.

Киево има 2 равенства и 8 загуби от началото на сезона, но поради наказание е с минус една точка в момента на последното 20-о място. Каляри пък е 11-и с 13 точки.