Стамен Белчев обявява целите на ЦСКА-София в турнира за Купата и в първенството

Бетис набързо "спука гумите" след триумфа в Милано (видео)

Три дни след отличната победа срещу Милан с 2:1 на “Сан Сиро” в Лига Европа отборът на Бетис записа ново разочарование в Примера дивисион. Севилци се представиха много слабо и загубиха с 0:2 при гостуването си на Хетафе в среща от 10-ия кръг. Това е трето поредно поражение за тях и разликата с първия под чертата е само 4 точки.

Тимът на Кике Сетиен не показа и 20% от нивото си, с което превзе Милано. Домакините от Хетафе пропуснаха четири чисти положения още през първото полувреме, а в началото на второто още веднъж се разминаха с гола.

Шансът покриваше гостите до 60-ата минута, когато Хорхе Молино засече центриране отдясно за 1:0. Само две минути по-късно Димитри Фулкие се разходи през отбраната в зелено и покачи на 2:0. И при двата гола испанският национал в защитата на Бетис Марк Бартра беше просто свидетел на случващото се и не успя да помогне с нищо.

Гостите застрашиха мрежата на съперника едва в 71-вата минута, когато Лорен Морон стреля добре.

Междувременно с тези три точки Хетафе също задмина Реал Мадрид и поне за малко ще бъде на осма позиция.