Иван Лилов игра 26 минути при загуба на Капошвари в унгарското първенство

Българинът Иван Лилов игра 26 минути при загубата на Капошвари като гост на Шопрон с 57:79 (13:22, 9:15, 13:22, 22:20) в мач от петия кръг на унгарското първенство по баскетбол за мъже. Лилов беше титуляр и завърши с 9 точки, 1 борба и 1 асистенция. Капошвари е на 13-о място място в класирането с една победа и четири поражения от началото на сезона. В следващия кръг на 3 ноември Капошвари ще гостува на Атомерому.

Междувременно, тимът на Пиаченца, с българския национал Николай Вангелов, победи като гост Верона с 89:87 (22:24, 25:27, 22:18, 20:18) в среща от петия кръг в Серия А2 на мъжкото баскетболно първенство на Италия. Българският национал игра само 2 минути като резерва и се отчете с 2 точки и 1 борба.  След този двубой Пиаченца е на осмо място в класирането с две победи и три поражения.