Хичо с асистенция при равенство на Урал

Отборите на Урал и Уфа не се победиха в двубой от 12-ия кръг на руската Премиер лига. Двата тима завършиха 1:1 на стадиона в Екатеринбург, като след равенството Урал събра 13 точки и се изкачи на 10-ото място в класирането, докато Уфа върви 14-и с 11. За гостите се разписа Павел Аликин минута преди края на първото полувреме, след като порази вратата на Ярослав Годзюр след асистенция на Оливие Тил. Домакините стигнаха до равенството в 61-ата минута, когато се разписа Ерик Бикфалви след асистенция на Николай Димитров - Хичо. В 87-ата минута халфът на Урал Артьом Фидлер получи втори жълт картон и остави домакините с човек по-малко.
"Останахме недоволни от равенството, защото трябваше да победим. Грешките и пропуските ни оказаха влияние. У друг път сме се връщали в мача след изоставане на полувремето. Трябва да започнем да побеждаваме", коментира Хичо.