Георги Костадинов с цял мач при равенство на Арсенал

Българският полузащитник Георги Костадинов игра цял мач при равенството на Арсенал Тула у дома над Оренбург в двубой от 12-ия кръг на руската Премиер лига. Двубоят в Тула завърши 2:2, като домакините на два пъти допускаха изравняване. В края на първата част Арсенал поведе с попадение на Резиуан Мирзов, но допусна изравняване в 61-ата минута, когато за Оренбург се разписа Сергей Терехов. Само три минути по-късно нападателят на "оръжейниците" Лука Джорджевич отново изведе домакините напред.

Четвърт час преди края халфът на гостите Денис Попович донесе равенството за Оренбург. Така Арсенал събра 14 точки и върви 10-и в класирането, докато Оренбург е осми с 16. В следващия кръг Арсенал гостува на 3 ноември на Локомотив в Москва, а Оренбург е домакин на Рубин Казан.