Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Аталанта се разправи с Парма за едно полувреме (видео)

Отборът на Аталанта постигна убедителна победа с 3:0 над гостуващия Парма в среща от 10-ия кръг на Серия “А”. Головете отбелязаха Рикардо Галиоло (55’ авт.), Хосе Паломино (72’) и Джанлука Манчини (80’).

Домакините тотално надиграха съперника си през целия мач, като имаха много положения още през първото полувреме, но тогава така и не успяха да открият резултата. Това се случи през втората част, когато в 55-ата минута вратарят на Парма Луиджи Сепе изби удар на Йосип Иличич, но топката се отклони в крака на Галиоло и влетя в мрежата на гостите. В 72-ата бившият защитник на Лудогорец Паломино удвои преднината на “бергамаските” с гол след изпълнение на корнер, а след още един ъглов удар 8 минути по-късно Манчини оформи крайното 3:0 за тима на домакините.

С днешния си успех Аталанта се изкачи на 12-ото място в Серия “А” с 12 пункта, а Парма е с позиция по-нагоре и точка повече.

<div data-game="skin=black;games=317818,317819;"><script type="text/javascript" src="https://www.sportal.bg/javascript/vip_prognozi.js"></script></div>