Монтана затъна на неочаквано място, спаси се с дузпа в 96-ата минута

Отборът на Монтана, който се бори за класиране в Първа лига, загуби точки при гостуването си на Струмска слава. Мачът се разви много лошо за тима на Ферарио Спасов, който изоставаше в резултата с 0:2 до 60-ата минута. Точни за "шахматистите" от Радомир бяха Христо Кирев и Христо Младенов. Адашите се разписаха в 54-ата и 60-ата минута, което направи ситуацията сложна за възпитаниците на Феро. В 72-ата минута обаче Владимир Айтов намали, а Атанас Илиев бе точен от дузпа за 2:2. Любопитно е, че наказателният удар за гостите дойде в 96-ата минута.