Алегри: Трябва да бележим повече голове

Треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри смята, че отборът му трябва да бележи повече голове. "Бианконерите" се представят отлично от началото на сезона, като имат 11 победи и 1 реми на сметката си във всички турнири. Равенството обаче дойде в последния кръг срещу Дженоа (1:1). Специалистът е на мнение, че играчите му трябва да бъдат по-съсредоточени в завъшващата фаза.

"Няма как да спечелим всеки мач. Проспахме гола на Дженоа, но отборът игра добре 55 минути. Бяхме наказани при първата грешка, която допуснахме. Такива неща се случват, а голът, който получихме ни мотивира допълнително за визитата в Манчестър. В Шампионската лига е различно. При всички положения, трябва да спечелим срещу Емполи. Роналдо ще играе в този мач, а след това ще преценим дали му трябва почивка. Най-важното е да си осигурим продължаване в Шампионската лига. Първо обаче имаме друг мач, който няма да е лесен. Той идва след добрата победа в Манчестър, но и след лошото реми с Дженоа. Емполи играе добър футбол. и срещата може да стане мого сложна, ако не подходим правилно. Трябва да подобрим последния пас. Не бележим достатъчно голове", заяви Алегри.