МОЛ Види и Георги Миланов изненадаха ПАОК в Солун

МОЛ Види с родния национал Георги Миланов в състава си постигна изненадваща победа с 2:0 като гост на ПАОК в двубой от груповата фаза на Лига Европа. Головете отбелязаха Заболш Хузти (12’) и Стопира (45’). Българският халф беше титуляр за своя тим, като остана на терена до 79-ата минута.

Въпреки домакинския натиск през целия мач гостите си осигуриха победата още през първото полувреме. В 12-ата минута Хузти засече подаване на Лоик Него за 1:0, а в последната минута на първата част Стопира оформи крайното 2:0 с глава след изпълнение на корнер.

Челси продължава да води в група L с девет точки, докато вторият ПАОК, третият Види и последният БАТЕ Борисов са с по три.