Дяков: Шансовете са малки, нека дадем време на Тони Здравков (видео)

Капитанът на Лудогорец Светослав Дяков беше разочарован от равенството 1:1 в гостуването на АЕК (Ларнака). Първата точка на "орлите" най-вероятно няма да бъде достатъчна за шампионите да продължат напред, след като Цюрих има вече осем точки преднина три кръга преди края.

"Разбира се, че не побеждаваме, но шансовете ни намаляват драстично предвид развоя в другия мач. Ако трябва да сме честни, закономерно равенство. Не мога да анализирам моментално след мача, тъй като емоцията е голяма. Първото имахме надмощие и надигравахме противника, но пропуснахме да вкараме втори гол и да решим мача. После допуснахме грешка и ни изравниха", сподели Дяков.

"Тони Здравков? Минали са два-три дни, за да усетим разлика, трябва да мине повече време. Той е добър български специалист и нека да му дадем шанс. Предстои труден мач със Септември, който трябва да спечелим. Лудогорец винаги играе за победа. В Европа ще се опитаме да спечелим другите мачове, колкото и да е трудно. Ако трябва да сме честни първото полувреме играхме добре, но второто полувреме загубихме контрола над мача, колкото и да не ни се иска. АЕК не са имали положения, но играха по-добре. Отново отпаднахме второто? Няма нищо общо от мача с Левски, тогава резултатът от второто полувреме ни устройваше, докато днес не беше така. Големи сме да вярваме в чудеса, но дано да се случи. Всеки мач обаче е специален в Европа и ще гоним победата.", коментира Дяков.