Банско би Марек за нова победа у дома

Банско победи с 1:0 Марек в среща от 12-ия кръг на Югозападната трета лига. Единственото и победно попадение в мача реализира Даниел Гогов в 53-та минута. Отборът на Димитър Крушовски в последните 8 срещи е загубил само един мач -миналата събота от Вихрен с 0:1 в Сандански. И закономерно отборът е на 5-та позиция с 22 точки в класирането.

А Марек отново не успя да вкара гол.  В началото на второто полувреме при 0:0 гостите удариха и греда чрез Александър Близнаков.В последните 4-ри срещи отборът от Дупница не се е разписвал, а на три пъти загуби с 0:1. За последно възпитаниците на Цветан Видински записаха попадение в актива си на 22-ри септември при гостуването на Германея, когато спечелиха с 1:0. Отборът е на 15-то място с актив от 11 точки.