Спалети: Не показахме никакъв кураж

Треньорът на Интер Лучано Спалети бе бесен на своите играчи за представянето им в гостуването на Барселона от група "В" на Шампионската лига. Двубоят на "Камп Ноу" приключи при резултат 2:0 за домакините. Спалети смята, че играчите му не са показали никакъв кураж да се противопоставят на своя опонент.

"През първото полувреме бяхме трагични и съперникът постоянно ни пресираше. Много съм разочарован, защото се борихме със зъби и нокти да стигнем дотук и очаквах друго отношение. Вместо това не показахме никакъв кураж в подаванията ни, когато владеехме топката. Не действахме чисто и Барселона се възползва от това. Не ми харесна отношението, което показахме. В хода на мача имаше леко подобрение, но това не ме задоволява. Когато спечелехме топката, така и не успявахме да я задържим и това бе основният проблем. Когато топката бе в Барса, те я движеха напред-назад, наляво-надясно и ни изморяваха. Трябва да разиграваш добре топката, за да стигаш до голови възможности. Не може да даваш инициативата на съперника през всичките 90 минути", бесен бе Спалети.