Футболната асоциация на Англия погна Марко Яни за провокацията към Моуриньо

Помощник-треньорът на Челси Марко Яни е обвинен в недопустимо поведение, след като наруши правилата в последния мач с Манчестър Юнайтед (2:2).

Италианецът трябваше да отговори на обвиненията в четвъртък, но мениджърът на Юнайтед Жозе Моуриньо се измъкна от обвинението, съобщиха от ФА.

Както Челси, така и Юнайтед официално е напомнено за отговорностите им и очакваното поведение от техния персонал и играчи по всяко време, докато са на терена.

Челси изравни резултата в последната минута от допълнителното време, което накара Яни да навлезе в зоната на Жозе Моуриньо.