Томаш: Притежаваме петимата най-добри български полузащитници в първенството (видео)

Наставникът на Берое Александър Томаш сподели мнението си след днешния успех с 1:2 като гост на Витоша (Бистрица). Тимът от Стара Загора постигна пълен обрат след два гола на Мартин Камбуров. “Не влязохме добре в мача. Голът, който получихме, ни събуди.
Всеки мач влизаме като фаворити, но трябва да го докажем на терена. Защо трябва да допуснем гол, за да се събудим? Когато побеждаваме по този начин, значи, че можем да се превърнем в отбора, който искаме. Няма как отборът на Витоша да се бие сам. Трябва да бъдем настоятелни. През второто полувреме показахме повече усилия. Реакцията на футболистите беше много добра. Не искам да се случват такива неща. Няма да правя оценка за играта на Влади Гаджев. Всеки футболист е важен и трябва да дава максимума от себе си. Той ще бъде конкуренция в средата на терена, където притежаваме петте най-добри български полузащитници в България. Искам отборът да играе така, както игра през второто полувреме. ЦСКА е гранд като Левски. Фланелката много им помага, имат добри индивидуалности. Играем във всеки мач за победа”, коментира Томаш.