Дузпи, греди и само 1:0 за Вихър (Славяново) срещу Левски

Вихър (Славяново) подчини Левски (Левски) само с 1:0 в мач от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Константин Генков бе точен в 30-ата минута с удар от далечна дистанция. Очакваният разгром над аутсайдера се размина. Вината за това е на домакините. Всяка тяхна атака всяваше паника у съперника, но топката така и не влизаше в мрежата. Всички играчи на Вихър се изредиха да пропускат, дори по няколко пъти.

Над всички в тази класация бе Евгени Систов, който не вкара два пъти от дузпа. Десетина минути преди края съотборника му Иван Иванов бе фаулиран в наказателното поле на левскарите. Систов изпълни дузпата, но вратаря спаси. Реферът повтори изпълнението и Систов пак не успя да преодолее стража на гостите. Преди това Любомир Борисов, Йоан Петков и Генков уцелиха гредите. За цял мач левскарите не проведоха нито една атака към отсрещната врата.