Динамо (М) шамароса Зенит с късен гол (видео)

Тимът на Динамо (Москва) надви с 1:0 като домакин лидера в класирането на руската Премиер лига Зенит в мач от 11-ия кръг. Автор на единственото попадение в двубоя стана Фьодор Черних в 74-ата минута, когато той засече с глава центриране отдясно на Константин Рауш.

Задачата на столичани бе улеснена значително от относително ранния червен картон на Себастиан Дриуси. Аржентинският нападател на питерци получи втори жълт картон в 37-ата минута и така повече от едно полувреме гостите от Санкт Петербург играха с човек по-малко.

Зенит остава на първо място в класирането с 25 точки, но вече има две поражения в последните си три срещи. Динамо (Москва) заема девета позиция с 13 точки.