Марица U15 се класира за регионалните финали без загубен гейм

Отборът на Марица (Пловдив) за състезателки родени през или след 2004 година, който защитава титлата си от миналия сезон, спечели домакинския турнир на Група Б в регион Тракия и се класира за регионалните финали на 1 ноември. Срещите се проведоха в зала Волейбол на спортно училище Васил Левски.

В първия мач днес маричанки победиха с 3:0 (25:13, 25:9, 25:14) Тополово (Тополово), след това момичетата на Петя Хрисчева се справиха без проблем и с Марица (Белово) 3:0 (25:9, 25:0, 25:3), като взеха гейм на нула. В последната среща срещу Велинград волей (Велинград) маричанки спечелиха служебно 3:0 (25:0, 25:0, 25:0).

Марица спечели групата без загубен гейм и си осигури място на регионалните финали. Втори в класирането завърши Тополово, който също се класира за финалите.