Ейолфсон: На едно ниво сме с Лудогорец, Левски е готов за титлата

Бранителят на Левски Холмар Ейолфсон заяви, че отборът е готов за шампионската титла на България. Футболистът направи това изказване след загубата на "сините" от Лудогорец в Разград с 1:2.

"Двубой на две полувремена. През първото не играхме това, което можем. След почивката показахме защо сме на върха. Разочароващо е, че не успяхме да играем 90 минути така, както след почивката. Не съм гледал положенията за головете на Лудогорец отново и е трудно да се говори. Това е футболът, грешки се случват.

На полувремето си казахме, че сме по-добри от това, което показахме през първата част. Успяхме, имахме възможности, но съжалявам, че не успяхме да вкараме още 2-3 гола. Има време, имаме все още добри възможности. Ще имаме още мачове срещу Лудогорец. Не мога да кажа, че сме далеч от Лудогорец, може би сме на едно ниво. Ние имаме друг стил. Все още е рано през сезона, може да направим още нови крачки. Левски е готов за титлата според мен", каза Холмар.