Черноморец (Балчик) обърна Струмска слава след почивката

Отборът на Черноморец (Балчик) стигна до обрат при домакинството си на Струмска слава в мач от 11-ия кръг на Втора лига. Гостите от Радомир поведоха в резултата през първата част. Борислав Николов откри в 17-ата минута. Веднага след подновяването на играта обаче домакините наложиха натиск и стигнаха до изравняване. Румен Касабов направи 1:1 в 47-ата. В следващите минути Черноморец продължи да е по-актвният тим и в крайна сметка Тодор Паланков донесе успеха пълния обрат в 77-ата минута.

В класирането Черноморец събра 15 точки и вече заема седма позиция. Струмска слава пък продължава да е без успех в последните си седем мача и вече на 12-о място със също толкова точки.

Черноморец (Балчик) - Струмска слава (Радомир) 2:1
0:1 Б. Николов 17'
1:1 Касабов 47'
2:1 Паланков 77'