Фернандо Торес с гол в Япония (видео)

Бившият нападател на Атлетико Мадрид, Ливърпул, Челси и Милан Фернандо Торес отбеляза гол за новия си тим Саган Тосу при победата с 3:2 като гост срещу Вегалта Сендай в мач от 30-ия кръг на японската Джей-Лига Торес изпрати топката в противниковата врата с глава след центриране отляво. 34-годишният нападател, европейски и световен шампион с Испания бе точен за 0:2 в 39-ата минута.

Торес бе в стартовия състав на тима си, но бе сменен в 75-ата минута, при резултат 2:2, а три минути по-късно гостите отбелязаха победния трети гол.

Саган Тосу е на 15-а позиция в класирането и е точно над зоната на изпадащите.