Небойша Миличич: Равенството е с цената на победа

Треньорът на Верея Небойша Миличич остана изключително доволен от частичния отбор, който заралии постигнаха срещу Ботев Враца, след като тимът му губеше с 0:2 на полувремето, но стигна до равенство 2:2 в добавеното време.
"Говорихме на полувремето, че ако вкараме, можем да изравним. Направихме го и играхме добре, накрая вкарахме. Мисля, че това ще донесе вяра у нас. Това е като победа, която мисля, че ще ни даде шанса да играем така както можем. Първото полувреме вкарахме гол, не беше засада. Но такъв е футболът, няма проблем. Нашият отбор показа, че като вярва в играта си, може да играе много добре.
Във футбола е много важно играчите да вярват в това, което правят. Дино Мартинович имаше висока температура и не можеше да играе", каза Миличич.