ЦСКА-София премаза Левски при U19

Отборът на ЦСКА-София надви Левски с 4:1 в мач от XX-ия кръг на Елитната група до 19 години. Срещата между двете юношески формации се игра на базата в Панчарево.

“Червените” откриха резултата в 25-ата минута с красив гол на Митко Митков, а десет по-късно Радослав Илиев удвои преднината на ЦСКА-София. Футболистите на Ивайло Станев пропуснаха още много добри възможности през първата част.

В 59-ата минута “сините” върнаха едно попадение чрез Ремзи Неджип, а в 66-ата Борислав Будинов отбеляза трети гол за “червените”. В добавеното време Огнян Николов заби още един гол във вратата на Левски и оформи крайното 4:1.

СНИМКА: Официален сайт на ЦСКА-София