Ивелин Попов: Апелирам всички да подкрепят националния отбор (видео)

Капитанът на националния отбор на България Ивелин Попов сподели мнението си след днешното поражение с 0:1 от Норвегия. Попето призова всички да не спират да подкрепят представителния ни тим и анализира днешната игра на „лъвовете“ в Осло.

„Не мисля, че е страшно, но през първото полувреме подходихме с много голям респект към тях и допуснахме гол. През второто полувреме задържахме повече топката и можеше да изравним. Тази тактика може да се окаже както дефанзивна, така и офанзивна. Има и такива мачове. Апелирам всички да уважават и подкрепят този отбор. Изградихме добър колектив и отборът има бъдеще. През второто полувреме изчезна всякаква скованост и респект. Имам пълна вярва във всеки. Колективът се показва при загубите. Надявам се да има феърплей от всички отбори в следващите мачове, а ние ще направим всичко по силите си да спечелим групата“, коментира Попов.