Десподов: Не играхме толкова лошо (видео)

Националът Кирил Десподов изрази съжаление след загубата от Норвегия с 0:1 в турнира Лига на нациите. Звездата на ЦСКА-София вярва, че той и останалите "лъвове" ще се вдигнат въпреки поражението.

"Лесно е да се говори след победа, тежко е да се говори след загуба. Изиграхме слабо първо полувреме и по-силно второ, но за жалост не успяхме да вкараме. Така се разви мачът. Натиснаха ни през първото полувреме, имаха корнери, поправихме тези неща на почивката и видяхте, че второто полувреме бе по-различно. Направихме всичко възможно, те са домакини и искаха да водят мача, успяха първите 25-30 минути. Не мисля, че сме играли толкова лошо. Нищо не е загубено, това си казахме. Да вдигнем главата, не може след една загуба да навеждаме главите. Всеки вярва на този до него, ние сме един голям колектив", каза Десподов.