Лудогорец до 16 вкара десет на Велбъжд

Лудогорец U16 записа разгромна победа с 10:0 над отбора на Кюстендил в първи мач от осминафиналите за купата на БФС. Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Момчетата на Тодор Живондов отбелязаха по 5 безответни гола в двете полувремена. През първата част две попадения реализира Росен Иванов, а Стефан Статев, Димитър Господинов и Георги Недков добавиха по едно. През втората част на два пъти бе точен Божидар Владимиров, гостите си отбелязаха автогол, а останалите два гола бяха дело на Анастас Пемперски и Николай Георгиев. Реваншът е на 23 октомври, в Кюстендил.

Срещу Кюстендил Лудогорец U16 игра в състав: Мартин Петков, Алекс Маринов, Анастас Пемперски, Тодор Петров, Курай Гьочгелди, Юлиян Манолски, Росен Иванов, Георги Недков, Стефан Статев, Димитър Господинов, Кристиян Лосков (Божидар Владимиров, Олзан Ремзи, Даниелс Ахмедов, Николай Георгиев).