Пресконференция на Николай Костов преди мача със Славия

Внимание! България ще вкара на Норвегия в 59-ата минута

Читател на Sportal.bg ни напомни за любопитна подробност, случила се в досегашните мачове на България срещу Словения, Норвегия и Кипър. Във всеки един от въпросните двубои трикольорите са отбелязали гол в 59-ата минута.

Първо това стори Божидар Краев при победата ни в Словения с 2:1. Футболистът на Мидтиланд се разписва за втори път в 59-ата минута, с което носи трите точки на българския тим. Серията продължава с победен гол на Радослав Василев срещу Норвегия отново в 59-ата минута. Решаващо попадение в 59-ата минута бележим и в третия ни мач досега. То е дело на Кирил Десподов, който след точен удар с глава изравни резултата при домакинството ни на Кипър, а малко по-късно стигнахме и до пълен обрат след точен шут на Тодор Неделев.

Остава да се надяваме, че тази серия ще продължи и днес срещу Норвегия, когато в 59-ата минута ще разплачем домакините с попадение в тяхната врата.